08.03.2022

Zalety przenośnych toalet na placu budowy

Przenośne toalety to nieocenione zasoby na każdym placu budowy, przynoszące liczne korzyści pracownikom, klientom, inwestorom i środowisku. Niezależnie od tego, czy planujesz przebudować przestrzeń biurową, zbudować nowy dom, czy rozbudować istniejącą nieruchomość, przenośne toalety (wc, ubikacje) odgrywają kluczową rolę w utrzymaniu bezpieczeństwa, wydajności i higieny w miejscu pracy. Na placach budowy zazwyczaj kanalizacja i źródła zasilania energią elektryczną nie są jeszcze zainstalowane, co promuje mobilne ubikacje WC jako najbardziej niezależną od czynników zewnętrznych przestrzeń do zachowania higieny podczas pracy.

Przenośne i łatwe w montażu toalety pomagają zaspokoić podstawowe potrzeby sanitarne pracowników budowlanych. W ciągu ostatnich lat przeprowadzono wiele badań w celu opracowania innowacyjnych rozwiązań sanitarnych. W rezultacie mobilne ubikacje stały się niezawodnym i opłacalnym rozwiązaniem sanitarnym, które wspiera specjalistów na placach budowy. Można śmiało stwierdzić, iż przenośne toalety zrewolucjonizowały standardy sanitarne i higieniczne w branży budowlanej w Polsce.

Poznaj pięć najważniejszych naszym zdaniem korzyści z posiadania przenośnej toalety na placu budowy.

Dlaczego warto skorzystać z toalet przenośnych na placu budowy?

  1. Ochrona prywatności klienta – Podczas wykonywania modernizacyjnych prac budowlanych, takim jak dobudowa domu lub renowacja kuchni, ostatnią rzeczą, którą prawdopodobnie chcesz zrobić, jest poproszenie klienta o udostępnienie prywatnej łazienki pracownikom. Prywatność klienta może być zagrożona, gdy nieznajomi wchodzą i wychodzą z ich domów, potencjalnie powodując niepotrzebny stres i kłopoty.
  2. Ochrona środowiska – W dobie nieustających zmian klimatycznych wszystko, co chroni naturalne środowisko, jest dobrze widziane. Przenośne toalety chronią środowisko, ponieważ nie wymagają dużych ilości wody do działania i zapewniają optymalną utylizację odpadów.
  3. Zwiększenie produktywności na placu budowy – Kiedy pracownicy wychodzą poza miejsce pracy, aby skorzystać z łazienki, jest to bezproduktywny czas spędzony poza wykonywaną pracą. Spędzanie większej ilości czasu w podróży w celu skorzystania z toalety nie jest najlepszym pomysłem kiedy zależy nam na czasie i jakości realizacji projektu. Zapewnienie odpowiedniego zaplecza sanitarnego na placu budowy oznacza, że specjaliści wracają do pracy w ciągu kilku minut! Dogodna lokalizacja toalety, to także znak szacunku dla Twoich pracowników. Oznaka troskę o ich potrzeby w zakresie higieny osobistej, co ponownie pomaga zwiększyć ich poziom produktywności i zaangażowanie. Budowlańcy będą bardziej szczęśliwi, bardziej skoncentrowani i bardziej produktywni!
  4. Wysoki poziom higieny – Posiadanie przenośnych toalet na placu budowy, które są regularnie serwisowane, konserwowane i czyszczone, pozwala utrzymać wysoki poziom higieny pracowników. Obsługę takich obiektów można zarezerwować na naszej stronie interntowej, a także w razie potrzeby zmienić jej zakres w zależności od sytuacji i wymagań.
  5. Zgodność z polskim prawem – Wymogiem prawnym jest zapewnienie podstawowej infrastruktury sanitarnej na placach budowy, gdy nie ma dostępnych do stacjonarnych toalet i łazienek. Istnieje również kilka wymogów BHP dla pracowników na placu budowy, których również należy przestrzegać. Mogą one obejmować zapewnienie jednostek socjalnych i kabin (w tym ubikacji mobilnych) na placu budowy.

Wynajmij toalety przenośne u Braci i zadbaj o własny plac budowy!

Zapewnienie przenośnych toalet na placu budowy, to doskonały sposób na zwiększenie produktywności, bezpieczeństwa i wydajności, a także zapewnienie zadowolenia i komfortu Twoich pracowników. Skontaktuj się z naszym zespołem, by wypożyczyć przenośne WC na budowę w Warszawie i okolicach.

----------------------------------------------------------------------------