Wywóz szamba, usługi asenizacyjne, wynajem i serwis toalet przenośnych – o Nas

Nasza firma działa na rynku od 2000 roku. Jest to rodzinny biznes, który założyli dwaj bracia. W pierwszych latach naszej działalności w firmie pracowało trzech braci, dzięki czemu zyskała od stałych klientów przydomek Bracia.

Obecnie jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą na rynku usług komunalnych. Posiadamy w 100% kapitał własny. Od ponad 20 lat istnienia firmy zajmujemy się wyłącznie oczyszczaniem miasta. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam skupić się na rozwoju technologii oraz na profesjonalnej obsłudze klientów w tej dziedzinie.

Naszymi klientami zajmują się wyłącznie wykwalifikowani pracownicy, dzięki czemu gwarantujemy rzetelną i fachową obsługę. Działamy na terenie całej Warszawy oraz okolic. Świadczymy usługi dla wielu firm, szkół, przedszkoli, spółdzielni mieszkaniowych oraz klientów indywidualnych. Nasze usługi cechuje wysoka jakość i solidność wykonania.

Zapraszamy do zapoznania się i skorzystania z naszej oferty:
Spójrz na nasze REFERENCJE

Umowa na wywóz nieczystości płynnych

Szanowni Państwo informujemy, że zgodnie z ustawą o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (rozdział 3, artykuł 6, punkt 1) wszyscy właściciele nieruchomości zobowiązani są do podpisania umowy z firmą posiadającą zezwolenie na odbiór odpadów komunalnych (w które wliczamy ścieki).

W celu podpisania umowy zapraszamy do naszej nowej siedziby przy
ul. Jana Kazimierza 429, 05-120 Rembelszczyzna.

 

----------------------------------------------------------------------------