Toalety przenośne – sprzedaż kabin WC

Unikalne połączenie trwałości i wygody to kombinacja, której nasze model toalet przenośnych zawdzięcza największą na świecie popularność wśród użytkowników końcowych, przede wszystkim na placach budowy i w miejscach organizowania imprez masowych.

Komfort i wygoda toalet przenośnych

Wnętrza toalet przenośnych zostały zaprojektowane z myślą o komforcie użytkownika. Jest ono przestronne, dobrze wentylowane i posiada proste, ale bardzo ważne rozwiązania pozwalające redukować nieprzyjemne zapachy. Połączenie podłogowych i wyprofilowanych ściennych otworów wentylacyjnych ułatwia stały przepływ powietrza. Pisuar posiada odprowadzenie do rury z odpowietrzeniem, co zapobiega dostawaniu się niechcianych zapachów ze zbiornika z powrotem do kabiny. Sedes znajduje się w miejscu najdalej odsuniętym od pisuaru, dzięki czemu użytkownik nie jest narażony na przykry zapach i bezpośredni widok. Na drzwiach toalety umieszczono praktyczny hak na kurtkę lub płaszcz. Efektem tych udogodnień jest większy komfort i przyjemność z użytkowania toalety.

Zamów online

----------------------------------------------------------------------------

Toalety przenośne typu „toi toi” higiena i prosta obsługa

Pod względem obsługi oferowane przez nas toalety przenośne typu „toi toi” to niewymagające intensywnej konserwacji, łatwe w serwisie kabiny WC o dowiedzionej trwałości. Dzięki zastosowaniu elementów z polietylenu o dużej gęstości i zredukowaniu ich liczby toalety przenośne są odporne na pęknięcia i uszkodzenia na skutek uderzeń lub innych form niewłaściwego użytkowania. Łatwość czyszczenia i serwisowania, toalety zawdzięczają nachylonej ku przodowi górnej powierzchni zbiornika, podłodze o lekko kopułowym kształcie oraz gładkiemu zbiornikowi z głębokim odpływem. Nachylenie góry zbiornika i podłogi wymusza ściekanie płynów, zapobiegając tworzeniu się kałuż, a wewnętrzna budowa zbiornika poprawia pokrycie środkiem zapachowym i zapewnia szybkie, pełne usuwanie nieczystości.

Zamów online

----------------------------------------------------------------------------

Nasze modele toalet przenośnych charakteryzują się:

 • Duży, 265-litrowy zbiornik z odpływem
 • Wyprofilowane kratki wentylacyjne
 • Niezniszczalna budowa narożników
 • Odporny na uszkodzenia pisuar
 • Praktyczny hak na drzwiach
 • Różne opcje spłuczek
----------------------------------------------------------------------------

Toalety przenośne dla niepełnosprawnych

Oferujemy także kilka przestronnych modeli kabin WC dla niepełnosprawnych, zasługująca również na miano kabiny rodzinnej. Posiada opatentowaną płasko podłogową konstrukcję, ułatwiającą wjeżdżanie i manewrowanie wózkiem inwalidzkim. Poręcze i podajnik papieru, a także obrotowa blokada zostały zaprojektowane i wyprodukowane z myślą o prostocie użytkowania toalety.

Zamów online

----------------------------------------------------------------------------

Budowa naszych przenośnych toalet

Cała rama drzwi kabiny, wykonana z podwójnej warstwy formowanej próżniowo, wytrzymuje uderzenia twardymi przedmiotami i ciągłe obijanie bez zgniotów i odkształceń jak w przypadku metalowych ram. Opatentowana konstrukcja płasko podłogowa, w połączeniu z wytrzymałością ścian bocznych i nałożonego dachu, tworzy elegancką, nowoczesną toaletę przenośną, która zachowuje swój pierwotny kształt przez cały okres użytkowania.

 • Mocna, dwuwarstwowa, niemetalowa rama drzwi
 • Opatentowana konstrukcja płasko podłogowa
 • Rowki do mocowania dachu w obydwu kierunkach
 • Otwory do przymocowania do podłoża w czterech narożnikach
 • Duże, poręczne uchwyty
 • Naklejka informująca o dostosowaniu do wózków inwalidzkich

Zamów online

Sprawdź co mówią klienci o naszych toaletach:

Renata Z

2 opinie
2 miesiące temu
Pozytywne: Czas reakcji, Profesjonalizm
Korzystałam z usługi firmy Bracia przez ok. 2 lata. Kontakt zawsze sympatyczny, sprawny, serwis w terminie. Nie mam żadnych uwag. Polecam z czystym sumieniem

Tomasz Kowarzyk

Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Profesjonalizm, Wartość
Nawiąż współpracę z firmą Bracia a budowa stanie się przyjemniejsza i czystsza!
Doskonały kontakt telefoniczny i mailowy, żadnych problemów czy niedomówień. Pełen profesjonalizm i oby więcej takich firm!

Mariusz Wielec

Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Profesjonalizm
Bardzo dobra współpraca. Rewelacyjny i szybki kontakt zarówno z biurem, jak i osobami wykonującymi prace serwisowe. Na pewno chętnie skorzystam po raz kolejny.

Adam Dawgul

Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Profesjonalizm, Wartość
Świetny serwis, zawsze na czas i bez problemu załatwiają każdą sprawę, godny polecenia Kontrahent!

Magda Pilinska

Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Profesjonalizm, Wartość
Świetne i indywidualne podejście do klienta m.in dzięki Pani Małgorzacie – szybka i sprawna dostawa. Wc przenośne czyste i w pełni przygotowane. Bardzo polecamy, Będziemy zawsze korzystac juz z usług Bracia na imprezy okolicznościowe.

Katarzyna Nowosz

Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Profesjonalizm, Wartość
Bardzo profesjonalna obsługa, indywidualne podejście do Klienta. Panowie pomogą rozwiązać każdą sytuację, bardzo proklienckie podejście. Rewelacyjna współpraca. Przemili i przesympatyczni ludzie.

Paweł Peterson

Bardzo solidna firma. W sytuacji kryzysowej z szambem zawsze starają się pomóc. Polecam!

Po szczegóły oferty sprzedaży kabin WC zapraszamy do kontaktu

Pod nr telefonu
22 506 51 62
nasz konsultant przygotuje ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Wolisz ofertę na mail, napisz do nas na:
toalety@bracia.eu

----------------------------------------------------------------------------