wywóz szamba

Asenizacja polega na usunięciu płynnych nieczystości. Po zakończeniu tego zabiegu sanitarnego nieczystości wywożone są w specjalnych pojazdach asenizacyjnych do stacji zlewnych. Zgodnie z prawem tego typu działalnością mogą zajmować się tylko firmy posiadające odpowiednie zezwolenia. Firma Bracia posiada zezwolenie na odbiór odpadów komunalnych (w tym ścieków). Korzystając z naszych usług, działasz zgodnie z prawem oraz chronisz środowisko naturalne.

wywóz szamba Warszawa

W ramach usług asenizacyjnych oferujemy:

  • wywóz nieczystości płynnych z dużych i małych zbiorników;
  • wypompowywanie wody z zalanych placów, parkingów, basenów i studzienek;
  • serwis oczyszczalni biologicznych;
  • wywóz płuczki wiertniczej (bentonit);
  • czyszczenie kanalizacji.

Wywóz nieczystości z toalet przenośnych

Wywóz nieczystości oferowany przez firmę Bracia obejmuje także toalety przenośne, które wykorzystywane są na budowach oraz podczas wydarzeń plenerowych. Zgodnie z polskim prawem organizator imprezy masowej ma obowiązek zapewnienia uczestnikom wydarzenia możliwości skorzystania z węzła sanitarnego. Najłatwiejszym rozwiązaniem tej sytuacji jest toaleta przenośna. W przypadku wydarzenia kilkudniowego konieczny jest wywóz nieczystości, aby umożliwić korzystanie z toalet.

Oprócz świadczenia usług wywozu, naszym klientom proponujemy możliwość skorzystania z wynajmu toalety przenośnej. Oferujemy różne rodzaje wynajmu dopasowane do indywidualnych potrzeb. Możliwe jest udostępnienie toalety na kilka godzin lub kilka dni. Bardzo często dostarczamy także toalety na budowy - w tym przypadku zazwyczaj wybierany jest przez klientów wynajem długoterminowy. Zapewniamy najwyższej jakości toalety w trakcyjnych cenach, co wyróżnia nas na tle konkurencji. Dodatkową usługę w naszej ofercie stanowi również wywóz szamba.

Osoby lub firmy, które często organizują wydarzenia plenerowe takie jak koncerty, pikniki rodzinne czy imprezy firmowe mogą skorzystać także z oferty zakupu toalet przenośnych. Nasi pracownicy doradzą Państwu, które rozwiązanie z oferty firmowej będzie najkorzystniejsze.

Wywóz szamba i nieczystości - Warszawa

Możemy zagwarantować Państwu szybką i terminową realizację zamówienia. Stawiamy przede wszystkim na profesjonalizm, solidność wykonania, wysoką jakość oraz atrakcyjne ceny. Działamy na terenie Warszawy oraz w najbliższych okolicach. Cena za usługę jest zależna od odległości oraz ilości nieczystości. Ustalamy ją podczas zamówienia telefonicznego. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług asenizacyjnych!

toaleta

WYNAJEM TOALET

Nasze toalety przenośne posiadają atest Państwowego Zakładu Higieny

kontener

KONTENERY

Oferujemy wynajem kontenerów na gruz lub śmieci typu KP-7 oraz KP-5

szambo

USŁUGA ASENIZACYJNE

Oferujemy wypompowywanie nieczystości z szamb, basenów, studzienek oraz zalanych placów

serwis

Usługi HDS

Nasze HDSy mogą podnieść ładunki o wadze do 10 ton – kontenery, pawilony oraz maszyny