Kontener na gruz i odpady budowlane

Kontenery bardzo często wykorzystywane są podczas budowy, remontu lub przewozu innych materiałów, które zalegają po wykonywaniu czynności wokół domów. Za ich pomocą bez problemu można wywieźć zbędny gruz, śmieci, stare meble czy liście z terenu posesji. Jeżeli chcesz pozbyć się dużej ilości odpadów, to kontener będzie najlepszym rozwiązaniem. Odpady budowlane mogą być niebezpieczne, dlatego kwestię ich wywozu warto powierzyć specjalistom, którzy zadbają o usunięcie groźnych materiałów. Szacując zakres prac remontowych lub budowlanych, nasi pracownicy wybiorą także odpowiedni kontener na gruz, który dostarczą na miejsce budowy lub remontu.

kontenery na odpady

Kontener oraz worek BIG BAG na odpady dopasowany do potrzeb klienta

Cenimy sobie zadowolenie klientów, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby wywóz śmieci oraz odpadów odbywał się sprawnie i komfortowo. Wieloletnie doświadczenie w branży sprawia, że nasza oferta obejmująca kontenery oraz worki BIG BAG na odpady jest jedną w najlepszych w Warszawie i okolicy.

kontenery na odpady

Firma Bracia oferuje wynajem kontenerów na śmieci i inne odpady w różnych rozmiarach. Proponujemy Państwu kontenery dopasowane do indywidualnych potrzeb. Dysponujemy między innymi kontenerami KP-5 o pojemności 5 m³ kontenerami KP-7 o pojemności 7 m³ kontenerami KP-16 o pojemności 16m3 . W naszej ofercie znajdą także Państwo także worki BIG BAG o największej pojemności 1,5 m3 na gróz odpady i śmieci. Dzięki temu z naszej oferty mogą skorzystać zarówno osoby prywatne, jak i firmy, w których aktualnie przeprowadzany jest remont.

wynajem kontenerów na śmieci

W naszych kontenerach i workach BIG BAG bez problemu można wywieźć:

  • gruz;
  • śmieci;
  • odpady budowlane;
  • liście, gałęzie, odpady zielne;
  • złom i inne obiekty o dużych gabarytach;
  • materiały stałe (np. piasek, ziemię, tłuczeń, beton).

Gwarantujemy szybki czas realizacji i atrakcyjne ceny. Działamy na terenie Warszawy oraz w najbliższych okolicach.

Kontenery na odpady i gruz – Warszawa

Gwarantujemy szybki czas realizacji i atrakcyjne ceny. Działamy na terenie Warszawy oraz w najbliższych okolicach. Świadczymy usługi związane nie tylko z wywozem odpadów budowlanych. Klientom oferujemy między innymi wywóz nieczystości czy wynajem toalet przenośnych wykorzystywanych na budowach, jak również podczas wydarzeń plenerowych czy pikników firmowych. Dysponujemy także toaletami przenośnymi na sprzedaż.

W celu poznania dokładnej oferty zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z naszymi pracownikami, którzy pomogą w ustaleniu szczegółów zlecenia.

toaleta

WYNAJEM TOALET

Nasze toalety przenośne posiadają atest Państwowego Zakładu Higieny

kontener

KONTENERY

Oferujemy wynajem kontenerów na gruz lub śmieci typu KP-7 oraz KP-5

szambo

USŁUGA ASENIZACYJNE

Oferujemy wypompowywanie nieczystości z szamb, basenów, studzienek oraz zalanych placów

serwis

Usługi HDS

Nasze HDSy mogą podnieść ładunki o wadze do 10 ton – kontenery, pawilony oraz maszyny